This is a headline with arrow on top

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

שלום
עידכונים לסדנאות וארועים לחודשים הקרובים💚💛💙🎸
קורס קערות טיבטיות – חלק ב מתקיים ב13 לדצמר. מיועד רק למי שהשתתף בחלק הראשון🌵🍃🌞🌻🎷 קורס קערות טיבטיות הבא -חלק א יתקיים ב 24 לינואר החלק השני יקבע תאריך בקרוב .🕎🕉☸ *סדנת יוגה צליל ומים בבריכות המחוממות של כפר חרוב שברמת הגולן יתקיימו ב9 וגם ב16 לדצמבר ,הסדנא משלבת וואטסו ,צלילים מרפאים ויוגה בבריכות 🌎🐬💙💦💦💦💦💦
🌵 סדנת אוברטונים צלילים עיליים מתקיימת ב 3 לינואר 🌸🎸🍃🍁🌜 קורס קולנים חלק א עבר לתאריך 7 לפבואר חלק ב (שמיועד רק למי שהשתתף בעבר בחלק א) ב 13 למרץ🌞🌴🍃🌞🌻🌎 שמח לבשר שיש כלי נגינה חדשים בחנות תופי ים ,תופי אודו קאחונים ועוד כלים רבים ,ניתן לרכוש קערות טיבטיות הכי מעולות שיש ככלים טיפולים וככלי למדיטציה כמו כן קולנים, גונגים, תופי לשונות, שרוטיבוקס ,פעמוני קושהי ועוד
מוזמנים להגיע לבחור וניתן גם לשלוח לכל מקום בארץ🌴🌴🐸🌻🙏חנות כלי הנגינה
www.healingsoundshop.com
שבת שלום, סתיו נעים וגשמי ברכה
למי שלא מעונין לקבל דיוור מכל סיבה שהיא בבקשה לעדכן אותי💚💛💙💘❣💙💚

שלום
עידכונים לסדנאות וארועים לחודשים הקרובים💚💛💙🎸
קורס קערות טיבטיות – חלק א מתקיים ב15 לנובמבר, נשארו כרגע מקומות בודדים. חלק ב יתקיים ב14 לדצמבר🌵🍃🌞🌻🎷 מעגל שיר תפילה וצלילים מרפאים בשיתוף עם יונתן מאיר קימחי, מתקיים ב26 לנובמבר באזור פרדס חנה .🕎🕉☸ סדנת יוגה צליל ומים בבריכות המחוממות של כפר חרוב שברמת הגולן יתקיימו ב9 וגם ב16 לדצמבר ,הסדנא משלבת וואטסו ,צלילים מרפאים ויוגה בבריכות 🌎🐬💙💦💦💦💦💦
🌵 סדנת אוברטונים צלילים עיליים מתקיימת ב 3 לינואר 🌸🎸🍃🍁🌜 קורס קולנים * מתקיים חלק א בתאריך 17 לינואר, *חלק ב (שמיועד רק למי שהשתתף בעבר בחלק א) ב14 לפברואר🌞🌴🍃🌞🌻🌎 שמח לבשר שיש כלי נגינה חדשים בחנות תופי ים ,תופי אודו קאחונים ועוד כלים רבים ,ניתן לרכוש קערות טיבטיות הכי מעולות שיש ככלים טיפולים וככלי למדיטציה כמו כן קולנים, גונגים, תופי לשונות, שרוטיבוקס ,פעמוני קושהי ועוד
מוזמנים להגיע לבחור וניתן גם לשלוח לכל מקום בארץ🌴🌴🐸🌻🙏חנות כלי הנגינה
www.healingsoundshop.com
שבוע טוב סתיו נעים וגשמי ברכה

Upload Image...

  

שלום לכולם . שמח לבשר שנפתחה ההרשמה לסופ”ש של יוגה צליל  ומים שיתקיים ברוח על המים שבכפר חרוב שילוב מיוחד  במים וביבשה בנוף מרהיב ופינוק מושלם🌲🌈🌈☁מתקיים ב4-5 לאוקטובר.ההרשמה בעיצומה.💥

ולסגירת הקיץ ב24 לאוגוסט יום שישי תתקיים סדנאת אוברטונים אצלי בהררית ביום שישי והכל באוירה ביתית כרגע 2 מקומות פנוים🐘🌿.  קורס קולנים ככלי לטיפול גם בהררית ב14 לספטמבר כרגע 6 מקומות פנויים.☁☁☁🌈🦋🦋🦋🌲קורס קערות טיבטיות ב19 לאוקטובר- נפתחה ההרשמה .☀☀🌱🌱 שמח לבשר שחנות כלי הנגינה מתרחבת כי הגיעו …תופי נחל,גונגים  תופי הפי בגדלים שונים כמוכן ניתן להשיג ..פעמונים איכותים וטיפולים ,פעמוני קושהיי ,קערות טיבטיות באיכות הטובה ביותר שקימת.קולנים לטיפול.שרוטי בוקס.קאילאני לירה אנתרופוסופית ועוד מוזמנים.

  

כשיוגה וצליל נפגשים… 

סדנה יומית במים וביבשה

כפר חרוב  //  מצפה השלום
25 באפריל 2018 

כשיוגה וצליל נפגשים קורים דברים נפלאים…
תרגול יוגה בשיטה הזורמת טרי-יוגה וטיפולי וואטסו בבריכות חצובות בסלע, בשילוב נגינה חיה של צלילים מרפאים,  גונגים ואוברטונים, אל מול נוף אינסופי הנשקף ממצפה השלום

כשיוגה וצליל נפגשים נוצר תדר ייחודי, העוטף חוויה מיוחדת של זרימה, הרפיה 
וחופש אמיתי. 

יום שלם שהוא חוויה רב-חושית יחידה במינה, על שפת מצוק הבזלת בדרום רמת הגולן אל מול נוף פנורמי עוצר נשימה: פסגות החרמון, הרי הגליל, מצוק הארבל, פסגת התבור, שדות עמק הירדן והכנרת במלוא תפארתה.

בלב הנוף הקסום הזה שוכן מצפה השלום, ובו בקתות עץ פסטורליות בסגנון אירופי, סוויטות מפנקות ו”רוח על המים” – חוויה נדירה של ציפה בבריכות טבעיות החצובות במערה אל מול הנוף המרהיב.

 

חוויה נדירה בעוצמתה

במהלך היום נתרגל טרי-יוגה בשילוב עם מוזיקה חיה ונלמד להכיר את עולם הצלילים העיליים ולעבוד איתו. הצלילים העיליים, הנחשבים למהות המוזיקה ולתמצית הפנימית שנובעת מ”האחד”, יוצרים שילוב אורגני עם תרגול היוגה שלו כוח מרפא.

בנוסף נחווה מפגש של וואטסו וקערות טיבטיות, שיתקיימו בבריכות הטבעיות ומחוממות, החצובות במערה, מול הנוף האינסופי הנשקף מ”מצפה השלום” שבכפר חרוב.

לאורך הסדנה נעבוד עם שירת אוברטונים, גונגים, קולנים, כלי מיתר, קערות טיבטיות ועוד. 

 
 

המורים המופלאים אשר מלווים את הריטריט 

ענת גולד

תלמידה ומורה ותיקה בדרך היוגה, בסגנון הזורם של קאליריי טרי-יוגה. מחלוצות הטרי-יוגה בארץ, פועלת להביא לישראל את מיטב המורים בעולם לטרי-יוגה ומקיימת סדנאות וכנסים במטרה להפיץ את השיטה. מאות תלמידיה של ענת יודעים לספר על המקצוענות לצד הרכות והרוגע שהיא מביאה איתה אל התרגול. מוסמכת להוראת טרי-יוגה יוגה וינאסה, יוגה נשית ובעלת ניסיון בהוראת יוגה לילדים, יוגה לנשים ויוגה לנשים בהיריון ולאחר לידה. בנוסף ענת מטפלת בוואטסו ובוואטראדנס, ומאמינה בחיבור המדהים והמרפא של יוגה, מים וצליל. לאתר של ענת.

 

 
 

שיר סופר 

מוזיקאי וזמר אוברטונים, מטפל בצלילים ומפתח שיטת הטיפול הייחודית “קול וצליל”. מנהל את המרכז לצלילים מרפאים, מלמד ומעביר סדנאות ברחבי הארץ ובעולם. בשנת 1993 החל לערוך מסעות בעולם בעקבות המוזיקה, למד עם המאסטר רוס דיילי בכרתים ובאתונה ומאוחר יותר נסע ללמוד מוזיקה בהודו, שם למד כלי מיתר. בהמשך למד שירת צלילים עיליים במונגוליה. מנגן ומופיע עם הרכבים שונים ומופעי תיאטרון וכותב מוזיקה לסרטים. לאתר של שיר.

 
 

סדנה יומית ומפנקת הכוללת:

09:00-11:00 תרגול יוגה וצלילים

 

11:00-12:00 ארוחת בוקר מיוחדת ומזינה לגוף ולנשמה

 

12:00-15:00 חווית ואטסו וצלילים בבריכות החמות ברוח על המים

 

15:00-17:00 מרק חם, מוזיקה חיה, סיכום ופרידה

 

לאורך היום נחווה סשנים של תרגול יוגה בשילוב נגינה חיה של צלילים מרפאים, גונגים ואוברטונים סשן של וואטסו בשילוב קערות טיבטיות בבריכות המחוממות של “רוח על המים” 

 

מנוחה, העמקה, נוף מרהיב ואווירה הוליסטית שתמלא אתכם ברוגע, נינוחות ואנרגיה חיובית

 

עלות לכל היום המיוחד 590 ש”ח לאדם

לאתר מצפה השלום – רוח על המים

 
 

משתתפים בסדנאות אחרות של ענת ושיר מספרים:

במפגש אתכם, ענת ושיר, מפגש מרתק המשלב צליל ותנועה המוגשים מתוך הלב, נוצרת אצל המתרגלים הרמוניה בין נפש וגוף. סוג של התעלות פיזית ורוחנית וחוויה עמוקה. תודה ענקית.

זהר, קיבוץ גונן

 
 

הצטרפו אלינו ליום אחד קסום במצפה השלום
הקדימו להירשם, מספר המקומות מוגבל
לפרטים נוספים ומחירים התקשרו: 052-2897779
או השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם *

דוא”ל *

טלפון נייד *

 

 
 
 
 

8 ליולי      

שלום 

שמח לבשר שהגיעו  כלים חדשים למכירה ביניהם ,תופי הפי -קסילופון לשונות מברזל

קלימבות 

פעמוני קושהי

מתוכנן להגעה מקושי גונגים וקערות האיכותים ביותר שקיימים וגם גונגים באיכויות שונות 

הסדנאות והקורסים שלנו יתחדשו רק אחרי ראש השנה

קורס קערות טיבטיות ,קורס קולניםו ,סדנת אוברטונים,

ניתן לשריין  קונצרטים וסדנאות פרטיות

קיץ נעים נתראה בקרוב

ניוזלטר-שיר סופר צלילים מרפאים

שלום וברכה 

עברו החגים והימים הצפופים, ועכשיו זה הזמן שלנו לחזור לשגרה שהיא בעצם המשך התפתחות, לימוד והעמקה, במגוון סדנאות משיטת “קול וצליל” שיטה לריפוי בצליל אותה פיתח שיר סופר מתוך היותו מוזיקאי, מטפל וחוקר צלילים והקשבה, ומתוך נסיון ארוך שנים.

סדנה קערות טיבטיות חלק א וגם ב, סדנאות אוברטונים- צלילים עיליים שהם הנשמה ופנימיות המוזיקה, וסדנת קולנים- ריפוי בצליל בעזרת קולנים מוזיקאליים.

סדנת קערות טיבטיות חלק שני- בסוף הסדנא תנתן תעודה, סדנא זו מיועדת אך ורק למי שעשה כבר את חלק א עם שיר סופר.

בסדנא זו נעמיק בטיפול בקערות טיבטיות, כל משתתף מובטח לצאת עם יסודות חזקים שיאפשרו לו לטפל ולהעמיק.

סדנא זו מתקיימת ביום שישי הקרוב, בהררית 10:00-16:30.

נותרו מקומות בודדים

סדנת קולנים לטיפול בצליל- הקולנים הינם מזלגות מוזיקאליים המכוונים לתדרים שונים.

ומשמשים ככלי לאיבחון ודיוק בריפוי וטיפול בעזרת צליל ותדר. 

ביכולתם לפתוח חסימות, להעביר כאבים, למרכז, להשקיט ולכנס. ניתן להשתמש בהם בשילוב בכל שיטת טיפול קיימת ככלי עזר וכמובן כחלק בלתי נפרד משיטת “קול וצליל” .

הקולנים טובים לטיפול עצמי ובבני המשפחה, מומלץ מאוד לדולות, מיילדות, ילדים, חינוך מיוחד. 

הקולנים נוחים לשימוש, עמידים וניתן לשאת אותם לכל מקום.

מתוך נסיון בזמן לידה: “……כל שהתעצמו צירי הלידה ואיתם הכאב, לא תיארתי לעצמי עוצמתם ויכולתם של הקולנים בעזרה והקלה משמעותית בזמן צירים, ברגע שהקולן הונח על גופי חשתי את הכאב החד והעמוק הבלתי נסבל, הופך לעיגול ומתרחב, תחושה שהייתה נוחה יותר וקלה לנשיאה. ועזר לי לחצות את השער הזה בטוב ובמרכוז פנימי, אם הקולן יכול לעזור בשיא כל כך אינטנסיבי של לידה, אני מאמינה שקצרה היריעה למנות את יכולתיו ועדיין לא גילינו את הפוטנציאל הגלום בכלי מופלא ומעודן שכזה”

מתוך נסיון ריפוי בדלקת מפרקים:”….כמתופף, אומן, ואיש עבודת ידיים, אני מרבה לחוש מפעם לפעם בכאבים עזים במפרק כף היד. הכאב הופך לפעמים לדלקת ואז אני מושבת לזמן ארוך מדי. כשגיליתי את הקולן ובהדרכתו של שיר, מצאתי כלי יעיל שעוזר לי להעביר את הכאב ולזרז את החלמת המפרק שלי. יש לי בכל מקום, קולן ותמיד אני זוכר להשתמש בו, כי העזרה שהוא נותן לי מבחינתי מוכחת”

מספר המקומות מוגבל, ניתן לרכוש קולנים אצל שיר סופר

סדנת קערות טיבטיות. 

הקערות הטיבטיות הן כלי ריפוי עוצמתי וידידותי למשתמש. סדנה זו מקנה כלים ראשוניים וישימים לטיפול ונגינה. הקערות ניתנות לשילוב בכל גישה טיפולית וחינוכית, מתאימות ליוגה, תנועה, ריקוד, אומנות, בתי ספר גנים וחינוך מיוחד, השימוש בהן יצירתי ואיסופי. כבר בסדנה זו תצאו עם כלים נכונים ויישימים והכרות עם עולם מרתק של צלילים ככוח מרפא.

מספר המקומות מוגבל, הסדנאות קטנות במספר משתתפים כדי להבטיח ליווי אישי ומעמיק תוך כדי התנסות.

להמשך קריאה בדף זה…

סדנת אוברטונים- צלילים עיליים. י.

הצלילים העיליים הם הנשמה של המוזיקה, הפקתם וחוויתם באדם מעצימה את ההקשבה ואת ידיעת יכולת המוזיקה והקול ככלי ייחודי לריפוי.

שירת צלילים עיליים מקורה בשאמאניזם ממונגוליה וסיביר ונסמכת בהשראתה על הטבע.

בסדנה זו נלמד להפיק את הצלילים. הסדנה מתאימה לכל מי שרוצה להעמיק את הבנתו בריפוי בצליל, למטפלים מגישות שונות, לכל מי שעניינו עבודה קולית ולכל מי שרוצה להיוודע אל עולם קסום זה.

מספר המקומות מוגבל, ההרשמה בעיצומה וכדאי להזדרז.

מחיר הסדנאות 300 ש”ח, כל הסדנאות מתקיימות בהררית.

בנוסף מופעים קסומים לכל המשפחה מתקיימים לקהל הרחב בגנים לאומיים.

פרטים בטבלה שבהמשך.

מלאי חדש של קערות טיבטיות בגדלים שונים, באיכות בלתי מתפשרת שנבחרו על ידי שיר באופן אישי, הגיע. ניתן לרכוש גם קולנים, פעמונים ושרוטי בוקס (תיבות נגינה לפיתוח קול והפקת אוברטונים). בתאום טלפוני או דרך אתר החנות www.healingsoundshop.com

כל זאת ועוד בהמשך ניוז זה….אז המשיכו לקרוא לפירוט מעמיק.

heart

נשמח לראותכם! smiley

חדש!!

******ניתן לרכוש סט שלם של קולנים******
הסט כולל 7 קולנים מקוש ותיק לקולנים.

ניתן לרכוש גם קולנים בודדים.

למעוניינים – מוזמנים להגיע לטיפול בצליל בהררית – בבית של שיר.
המופעים לקבוצות בהררית הורחבו וניתן לקיים מפגשים עד מאה משתתפים.
אפשר גם לרכוש קערות טיבטיות, פעמונים טיבטים, ודיסקים. ניתן להגיע אליו – על פי תיאום מראש, לרכישה והתאמת סט או במשלוח דואר.

פירוט על כל הסדנאות ניתן למצוא באתר ובקישורים המצורפים. 
לפרטים נוספים והרשמה –
שיר 0507933813
046778806
sheer_el@yahoo.com
טבלת סדנאות ומופעים. לקישור לדף הפייסבוק יש להקליק על הכותר.

איפה ומתי?
קערות טיבטיות 

חלק ב

21.11 יום שישי הקרוב בהררית 10:00-16:00

השתתפות מותנת בחלק א

קורס קולנים
05.12 יום שישי בהררית 10:00-16:30

קורס קערות טיבטיות- 
שלב א

09.01 יום שישי בהררית 10:00-17:00

סדנת אוברטונים
שירת צלילים עיליים
06.02 יום שישי בהררית 10:00-17:00

צלילים במערה

מופע קסום בבית גוברין

החל מה- 03.01 למשך חודש ינואר גן לאומי בית גוברין 

כל שבת שלושה מופעים

גן לאומי בית שאן

צלילים מספרים

שבת וראשון חנוכה, 20-21.12

לקריאה נוספת, צפייה בקטעים והאזנה למוזיקה, היכנסו לאתר הבית.www.sheerel.com

חפשו אותנו גם בדף האוהדים החדש ב facebook עידכונים שוטפים, קטעי יוטיוב מוזיקה מדהימה של אומנים שונים מרחבי העולם.

פירוט על הסדנאות השונות:

קורס קולנים
קורס הקולנים מיועד לכל מי שרוצה להשתמש בצלילים ותדרים ככלי לריפוי.

בשיטת הטיפול “קול וצליל” ובקורס זה, חלק מהקולנים הם בשימוש מרחבי, כלומר ללא מגע עם הגוף וחלק מהקולנים במגע ישיר בעיקר על העצמות.

הטיפול בקולנים משתלב בצורה מושלמת עם כלי נגינה נוספים בעיקר קערות טיבטיות,גונגים,שירת אוברטונים ושירה טונלית.

קורס קערות טיבטיות

סדנת קערות טיבטיות – חלק א’

סדנה ראשונית לטיפול , נגינה ותהודה בקערות טיבטיות , פעמונים העשויים משבע מתכות שונות, המיועדים לריפוי, תפילה ומדיטציה. בכוחו של הרטט העולה מהקערות להשפיע בכל הרמות פיזית רגשית מנטאלית ורוחנית. בסדנה זו נלמד: * חוויית הקערות מהצד המרפא והאומנותי * בחירת סט קערות לטיפול * נלמד כיצד לבחור את הקערה המתאימה לכל אדם. * יסודות הטיפול * סגולתן של הקערות במדיטציה. * האזנה וחוויית ההרמוניה * סגולות הריפוי במוזיקה וניגון הלב.

קערות טיבטיות – סדנת מתקדמים-חלק ב’

סדנת המשך זו משכללת את היכולת ומעניקה התמחות בטיפול באמצעות קערות טיבטיות.
בין הנושאים הנלמדים: * העמקת ההתנסות בעבודת טיפול * יישום שלבי הטיפול*הרחבת נושא ההרמוניה ככלי מרכזי בטיפול * פיתוח ההקשבה להרמוניה * טיפול כולל בסט הרמוני * טיהור ואיזון אנרגטי * קערות בס * קערות סריקה

למי מיועדת הסדנה?סדנה זו מיועדת אך ורק למי שהיה בסדנת קערות טיבטיות (ע”י שיר סופר) א או בקורס קול וצליל א.מיועדת אלו המבקשים להתמחות בטיפול בצליל באמצעות קערות טיבטיות. מיועדת למטפלים ומורים לשיטות התפתחות שונות המבקשים לשלב בשיטתם טיפול מעמיק בקערות טיבטיות.

מומלץ להגיע לסדנה עם סט קערות. ניתן לרכוש קערות במקום.

הטיפול בקערות טיבטיות הינו חלק משיטת טיפול “קול וצליל”,

אשר פותחה ע”י שיר סופר.

הסדנאות מוגבלות במספר משתתפים על מנת להעניק לכל אחד יחס והקשבה מלאה. יש להרשם מראש.

הררית והסטודיו לצלילים מרפאים של שיר

(הקליקו על הכותר ותגיעו ישירות לדף מוזיאון כלי הנגינה…)

הררית, אחד הישובים היפים בארץ. הנמצאת בקצה ההר וסביבה נוף תצפית 360 מעלות של הצפון, עמק נטופה, הכנרת, צפת, חרמון, מירון ובימים טובים אפילו ניתן לראות את הים התיכון.

הישוב שקט והאוויר בו טהור ונקי.

הסטודיו של שיר הוא בעצם מוזיאון לכלי נגינה עתיקים ונדירים.

נערכים כאן קונצרטים לקבוצות, משפחות קטנות, טיפולים ליחידים וזוגות.

הטיפולים הם טיפולים בצליל בשיטה מיוחדת אותה יצר שיר

בטיפולים ניתן לחוש את ויברצית הקערות, פתיחת הקולנים והדהוד הגונגים ושירת צלילים עיליים, הנשמעת כמו שריקה המגיעה מרחוק-קרוב.

הטיפולים נערכים בסטודיו אל מול הנוף של עמק בית נטופה באווירה ביתית ומפנקת.

להעצמת האווירה ולתפירת חופשה מושלמת אנו שמחים להמליץ על שלושה צימרים מסוגים שונים, שלושתם נעימים ומפנקים

רותי פרדס- בית פרדס מפנק מאוד עם נוף אינסופי לכנרת 

גלית וגידיון וייגרט – “לשובך” צימר מפנק באווירה ביתית ואומנותית, מתאים גם לטבעונים 

“עגליל”- מסעדה ניידת אם אוכל טבעוני וצמחוני טעים , מזין ממטבחו של השף גיא כהן. בכל יום חונה ה”עגלי” בישוב אחר במשגב, בימי שישי משעה 10:00-16:00 העגליל חונה בהררית פותח שולחנות, מחמם את מכונת האספרסו ומאוורר את המלצרים כדי להגיש לכם ולפנק אתכם במנות מענגות בנוף גלילי יפהיפה

בברכת שמחה אהבה ושגשוג!

heart

שלח לחבר StumbleUpon reddit Facebook LinkedIn Digg del.icio.us

שיר סופר – המרכז לצלילים מרפאים-ניגון הלב, קערות טיבטיות,צלילים עיליים
sheerel.com
קורסים וסדנאות בנושא צלילים מרפאים. שירת צלילים עיליים-אוברטונים, וטיפול בקערות טיבטיות קולנים וגונגים..


אנו שמחים להודיע על הרשמה לסדנת קערות טיבטיות- שלב א וסדנת אוברטונים, בהררית. סדנת קערות חלק א- לטיפול, נגינה וחשיפה אל כוחן המרפא וממקד של כלי נגינה אלה, ידידותיים להפעלה ומתאימים לשילוב בכל טיפול, הנחייה, מדיטציה ויוגה. הסדנא תתקיים ב 31.1. ההרשמה בעיצומה. * בנוסף אנו שמחים להודיע על סדנת קולנים ואוברטונים בישוב מיתר, לכל מי שחיכה באזור הדרום, הזדמנות , מהרו להירשם.  * מפגש ייחודי בין שיר סופר ליניב קקון, מטפל ומנחה סדנאות בנשימה והתמקדות. * אמריטה- מופע סוחף של מוזיקת מנטרות ושירה עברית מקודשת,רביעיית מוזיקאים נדירים, עידן המאירי, שיר סופר, שלמה עוז ושי מסאלה. לא להחמיץ! מספר המקומות מוגבל  חנות כלי נגינה יחודיים ואיכותיים. החנות בקרוב עומדת להתחדש במלאי חדש של כלים ואביזרי נגינה לטיפול, בחנות זו ניתן לרכוש מגוון כלי נגינה בעלי אופי תירפויטי: קערות טיבטיות, פעמוני אוברטון, טינג שה, כלי נגינה לשירה ואוברטונים, קולנים וכמובן דיסקים.  כנסו עכשיו לאתר החדש www.healingsoundshop.com

 אנו כבר פותחים את ההרשמה הראשונה לסדנאות אוברטונים וקולנים לטיפול אוברטונים- סדנה קולית להבנה, החוויה והפקה של הצלילים העיליים. סדנא זו הינה חלק משיטת הטיפול של שיר “קול וצליל”. הויברציה הנוצרת מן הצלילים העיליים יוצרת בתוכנו אחדות ושקט ומעלה אותנו למימדים גבוהים ומודעים יותר. להאזנה שירה זו מופקת משני קולות בו זמנית ומגיעה מן השאמניזם של מונגוליה, טובה וטיבט ונמצאת בשימוש לריפוי עממי עד עצם היום הזה.   כל הפרטים בהמשך דף זה.. נשמח לראותכם!  smiley


חדש!!

      

******ניתן לרכוש סט שלם של קולנים****** הסט כולל 7 קולנים מקוש ותיק לקולנים.

ניתן לרכוש גם קולנים בודדים.


למעוניינים – מוזמנים להגיע לטיפול בצליל בהררית – בבית של שיר.
המופעים לקבוצות בהררית הורחבו וניתן לקיים מפגשים עד מאה משתתפים.
אפשר גם לרכוש קערות טיבטיות, פעמונים טיבטים, ודיסקים. ניתן להגיע אליו – על פי תיאום מראש, לרכישה והתאמת סט או במשלוח דואר.

פירוט על כל הסדנאות ניתן למצוא באתר ובקישורים המצורפים.  לפרטים נוספים והרשמה – שיר 0507933813 046778806 sheer_el@yahoo.com טבלת סדנאות ומופעים. לקישור לדף הפייסבוק יש להקליק על הכותר. כל הסדנאות בהנחה להרשמה מוקדמת.     

איפה ומתי?
קורס קערות טיבטיות- שלב א    31.01.14, יום שישי, בין השעות 10:00-16:00 בהררית
מופע  “צלילים מספרים” לכל המשפחה
01.02.14 יום שבת שעה 11:00 בגן לאומי עין אפק
סדנת קולנים מוזיקאליים ככלי לטיפול
קונצרט
סדנת אוברטונים-שירת צלילים עיליים
24.10.13  יום חמישי, בין השעות 10:00-16:00 בהררית
נשימה וצלילים עיליים שיר סופר ויניב קקון13.02.14 יום חמישי, 18:30-22:00 תל אביב
מנגינתה של הדממה מופע הרכב אמריטה15.02.14  יום שבת 19:00 חוות שפע שורשים

עידן המאירי, שיר סופר, שלמה עוז, שי מסאלה. מספר המקומות מוגבל !!! 3 הופעות מרגשות בערב אחד!
צום מיצים עם  ד”ר גבריאל קזאנס Tree of life
ים המלח נובמבר 10-18.3
מומלץ-מומלץ-מומלץ!!!!!

במהלך הצום שיר ייתן מעצמו מבחינה מוזיקלית, בהופעות, סדנה, מעגלי שירה וטיפולים.  חוויה וניקוי עמוק למערכת. לימוד חשוב של הגוף. אין מילים מלתאר את המקצועיות והעומקים של ריטריט זה. פרגון אמיתי לעצמכם.

סדנת אוברטונים שירת צלילים עיליים21.3  הררית, פירסום ראשון
סדנת קולנים לטיפול4.4    הררית, פירסום ראשון

    לקריאה נוספת, צפייה בקטעים והאזנה למוזיקה, היכנסו לאתר הבית.www.sheerel.com חפשו אותנו גם בדף האוהדים החדש ב facebook  עידכונים שוטפים, קטעי יוטיוב מוזיקה מדהימה של אומנים שונים מרחבי העולם. פירוט על הסדנאות השונות:

קורס קולנים – סדנה חדשה!

קורס הקולנים מיועד לכל מי שרוצה להשתמש בצלילים ותדרים ככלי לריפוי.

בשיטת הטיפול “קול וצליל” ובקורס זה, חלק מהקולנים הם בשימוש מרחבי, כלומר ללא מגע עם הגוף וחלק מהקולנים במגע ישיר בעיקר על העצמות.

הטיפול בקולנים משתלב בצורה מושלמת עם כלי נגינה נוספים בעיקר קערות טיבטיות,גונגים,שירת אוברטונים  ושירה טונלית.

לאחר סדנת קערות חלק א מוצלחת, אנו ממשיכים עם שלל פעילויות וקורסים להתפתחות דרך צלילים והרמוניה, קערות טיבטיות חלק ב, אוברטונים- סדנא קולית, וסדנת טיפול בקולנים (חדש), פסטיבלים מדהימים וכמובן חנות כלי נגינה יחודיים ואיכותיים. 

בחנות זו ניתן לרכוש מגוון כלי נגינה בעלי אופי תירפויטי: קערות טיבטיות, פעמוני אוברטון, טינג שה, כלי נגינה לשירה ואוברטונים, קולנים וכמובן דיסקים.  כנסו עכשיו לאתר החדש www.healingsoundshop.com

אנחנו שמחים מאד לספר על סדנת קולנים  חדשה וייחודית שתיערך ב- 22 לנובמבר, בהררית. קורס הקולנים מיועד לכל מי שרוצה להשתמש בצלילים ותדרים ככלי לריפוי. בקורס נלמד להשתמש בקולנים כטיפול שלם וגם לשלבם בשיטות טיפול אחרות. הקולנים הם מזלגות בעלי תדרים מוזיקאלים מגוונים אשר תורמים ומעצימים את עבודת ההילינג בעזרת מוזיקה.  לפרטים על הקולנים כאן

סדנאות נוספות ומופעים שצפויים לנו בקרוב:  

קורס קערות טיבטיות , חלק ב’ יתקיים בהררית. בסדנא זו נלמד את רזי הטיפול הלכה למעשה, ובאופן יישומי. סדנא זו מעמיקה ובסופה תנתן תעודה. כתנאי מקדים להשתתפות בסדנא זו יש להשתתף בחלק א עם שיר סופר. מספר המקומות מוגבל. יש להרשם בהקדם. סדנא זו תתקיים ביום שישי הקרוב עלינו לטובה, 18 לאוקטובר.

אוברטונים- סדנה קולית להבנה, החוויה והפקה של הצלילים העיליים. סדנא זו הינה חלק משיטת הטיפול של שיר “קול וצליל”. הויברציה הנוצרת מן הצלילים העיליים יוצרת בתוכנו אחדות ושקט ומעלה אותנו למימדים גבוהים ומודעים יותר. להאזנה

שירה זו מופקת משני קולות בו זמנית ומגיעה מן השאמניזם של מונגוליה, טובה וטיבט ונמצאת בשימוש לריפוי עממי עד עצם היום הזה.

כל הפרטים בהמשך…

נשמח לראותכם!  smiley


חדש!!

      

******ניתן לרכוש סט שלם של קולנים****** הסט כולל 7 קולנים מקוש ותיק לקולנים.

ניתן לרכוש גם קולנים בודדים.


למעוניינים – מוזמנים להגיע לטיפול בצליל בהררית – בבית של שיר.
המופעים לקבוצות בהררית הורחבו וניתן לקיים מפגשים עד מאה משתתפים.
אפשר גם לרכוש קערות טיבטיות, פעמונים טיבטים, ודיסקים. ניתן להגיע אליו – על פי תיאום מראש, לרכישה והתאמת סט או במשלוח דואר.

פירוט על כל הסדנאות ניתן למצוא באתר ובקישורים המצורפים.

לפרטים נוספים והרשמה –

שיר 0507933813

046778806

sheer_el@yahoo.com

טבלת סדנאות ומופעים. לקישור לדף הפייסבוק יש להקליק על הכותר.

כל הסדנאות בהנחה להרשמה מוקדמת.

איפה ומתי?
קורס קערות טיבטיות-

שלב ב’

18.10.13, יום שישי, בין השעות 10:00-16:30 בהררית

מסיבה-סדנה-טקס-מסע

19.10.13 יום שבת שעה 01:00 בבית קשת,

 

מופע  healing sound meditation סדנת שירת צלילים עיליים-אוברטונים24.10.13  יום חמישי, בין השעות 10:00-16:00 בהרריתקורס קולנים חלק א22.11.13 יום שישי, 10:00-16:00פסטיבל נאטראז’

סדנאות צלילים מרפאים8,9 לנובמבר יום שישי ושבת (הפסטיבל מתחיל ב 7)

פסטיבל מיוחד ומדהים במקום עוצמתי, שאני גאה לקחת בו שוב חלק.The Chi nature gathering

14-16.11.13 חוף ביאנקיני ים המלח

צום מיצים עם 

ד”ר גבריאל קזאנס

Tree of lifeים המלח נובמבר 25- דצמבר 3.

מומלץ-מומלץ-מומלץ!!!!!

במהלך הצום שיר ייתן מעצמו מבחינה מוזיקלית, בהופעות, סדנה, מעגלי שירה וטיפולים.

חוויה וניקוי עמוק למערכת. לימוד חשוב של הגוף. אין מילים מלתאר את המקצועיות והעומקים של ריטריט זה. פרגון אמיתי לעצמכם.

שלום וברכה,

אנו שמחים לעדכן בתאריכים חדשים לסדנאות קול וצליל בהררית

 ב 1.6 אוברטונים- שירת צלילים עיליים, נותרו מקומות בודדים, הנחה בהרשמה מוקדמת, עד ה 10 למאי.

קערות טיבטיות חלק ב ממש בשבת הקרובה. הזדמנות אחרונה!!

סדנת קערות טיבטיות חלק א, ב 13.6 מתחילה להתמלא. הנחה בהרשמה מוקדמת, 250 ש”ח עד ה 1 ליוני!! (לאחר מכן המחיר יהיה 300 ש”ח)

Sound & Sweat lodge קורה!! חוויה עוצמתית, מחדשת ומרפאת דרך הטקס האינדיאני העתיק, בשילוב מסע הקשבה לצלילים מרפאים. בקישור זה תוכלו לחוש את הויברציה העמוקה של עולם השאמניזם האינדיאני. יחד עם אייל קופליס.

ארוע “קסם בנקרות”, שילוב מושלם של יוגה וקונצרט מדיטטיבי בכלים עתיקים ומיוחדים, באחד המקומות הכי יפים ועוצמתיים בארצנו הקסומה. הזדמנות מיוחדת לעשות כיוון מחדש של הגוף והנפש. בקרו בדף בפייסבוק לרכישת כרטיסים מראש ולפרטים נוספים.

אנו מזמינים אתכם לבקר בחנות לכלי נגינה מקצועיים לריפוי בצליל,ו ניתן לרכוש מגוון כלי נגינה בעלי אופי תירפויטי: קערות טיבטיות, פעמוני אוברטון, טינג שה, כלי נגינה לשירה ואוברטונים, קולנים וכלי נגינה ללימוד עצמי לילדים וכמובן דיסקים.            כנסו עכשיו לאתר החדש www.healingsoundshop.com

איפה ומתי?
 קורס קערות טיבטיות

שלב ב’ 11.5.13 יום שבת, בין השעות 10:00-16:30

בהררית

נשארו מקומות בודדיםאוברטונים שירת צלילים עיליים1.6 יום שבת, בין השעות 10:00-16:00 בהררית

נשארו מקומות בודדים,קורס קערות טיבטיות-

שלב א’

13.6.13, יום חמישי, בין השעות 10:00-16:30 בהררית

הנחה בהרשמה מוקדמת

“קסם בנקרות” 24.5 בשעה 18:00

 

ראש הניקרה 

שלום וברכה,

בימים אלו אנו שמחים להודיע על פתיחת הרשמה לסדנת צלילים עיליים, סדנת קערות שלב ב לכל מי שחיכה וסדנת ריפוי בעזרת קולנים.  בנוסף אנו מזמינים אתכם לבקר בחנות האון ליין  לכלי נגינה יחודיים.

בחנות זו ניתן לרכוש מגוון כלי נגינה בעלי אופי תירפויטי: קערות טיבטיות, פעמוני אוברטון, טינג שה, כלי נגינה לשירה ואוברטונים, קולנים וכלי נגינה ללימוד עצמי לילדים וכמובן דיסקים. בקרו אותנו באתר החנות www.healingsoundshop.com

אנחנו שמחים מאד לספר על סדנת קולנים  חדשה וייחודית שתיערך ביום      שבת 18 למאי , בהררית. קורס הקולנים מיועד לכל מי שרוצה להשתמש בצלילים ותדרים ככלי לריפוי. בקורס נלמד להשתמש בקולנים כטיפול שלם וגם לשלבם בשיטות טיפול אחרות. 

סדנאות נוספות ומופעים שצפויים לנו בקרוב:  

סדנת קערות טיבטיות חלק ב’ יתקיים ביום שבת ה 11 למאי שעות 10:00-16:30 בהררית. סדנה זו מיועדת למי שהשלים את החלק הראשון ושואף להעמיק ולהתמחות כמטפל. בסוף סדנא זו תנתן תעודה.

סדנת הפקת צלילים עיליים סדנא זו מיועדת לכל מי שמעוניין לנטוע שורשים בריפוי בצליל, בעזרת הקול ובעזרת פיתוח ההקשבה והשמיעה. לכל החוקרים את רזי הכוח המרפא של עולם הצלילים, סדנא זו הינה חשובה ביותר. שירה זו איננה קונבנציונלית, מדובר בעצם על הפקת שני קולות במקביל כשאחד מהם נשמע כחליל המגיע מרחוק….עם קצת אימון והבנה כל אחד יכול. הצלילים העליים הם הנשמה של המוזיקה. המפגש עמם פותחים את המודעות הסביבתית לעולם הצלילים.

סדנא זו נלמדת בבתי ספר למוזיקה, בכיתות אומן למנצחים, מקהלות ולמגמות מוזיקה מתיכון ועד לאקדמיה.

מספר המקומות בסדנאות מוגבל. בהרשמה מוקדמת תנתן הנחה.

 

**ניתן לרכוש סט שלם של קולנים****** הסט כולל 7 קולנים מקוש ותיק לקולנים.

ניתן לרכוש גם קולנים בודדים.


למעוניינים – מוזמנים להגיע לטיפול בצליל בהררית – בבית של שיר.
המופעים לקבוצות בהררית הורחבו וניתן לקיים מפגשים עד מאה משתתפים.
אפשר גם לרכוש קערות טיבטיות, פעמונים טיבטים, ודיסקים. ניתן להגיע אליו – על פי תיאום מראש, לרכישה והתאמת סט או במשלוח דואר.


פירוט על כל הסדנאות ניתן למצוא באתר ובקישורים המצורפים.

לפרטים נוספים והרשמה –

שיר 0507933813

046778806

sheer_el@yahoo.com

איפה ומתי?עלות
קורס קולנים – שלב א’ -חדש!18.5.13 יום שבת, בין השעות 10:00-16:30

בהררית250 ש”ח בהרשמה מוקדמת, עד ה 1 למאי

לאחר מכן 300 ש”חקורס קערות טיבטיות

שלב ב’

11.5.13, יום שבת, בין השעות 10:00-16:30 בהררית

300 ש”ח בהרשמה מוקדמת- עד ה 1 למאי.

 

לאחר מכן 350 ש”חקורס ללימוד שירת צלילים עיליים-אוברטונים1.6 שבת. שעות 10:00-16:30 הררית250 ש”ח בהרשמה מוקדמת עד ה 10 למאי

לאחר מכן 300 ש”ח  sound & sweatlodge16.5 בשעה 20:00

גן ישאיה

לקריאה נוספת, צפייה בקטעים והאזנה למוזיקה, היכנסו לאתר הבית.www.sheerel.com

חפשו אותנו גם בדף האוהדים החדש ב facebook  עידכונים שוטפים, קטעי יוטיוב מוזיקה מדהימה של אומנים שונים מרחבי העולם.

פירוט על הסדנאות השונות:

קורס קולנים – סדנה חדשה!

קורס הקולנים מיועד לכל מי שרוצה להשתמש בצלילים ותדרים ככלי לריפוי.

בשיטת הטיפול “קול וצליל” ובקורס זה, חלק מהקולנים הם בשימוש מרחבי, כלומר ללא מגע עם הגוף וחלק מהקולנים במגע ישיר בעיקר על העצמות.

הטיפול בקולנים משתלב בצורה מושלמת עם כלי נגינה נוספים בעיקר קערות טיבטיות,גונגים,שירת אוברטונים  ושירה טונלית.

 
 
 
 
 
 19,3,13

שלום וברכה,

אביב הוא שלב מכונן של השנה.  הטבע במלוא פריחתו. זה זמן בו אנו מרוקנים את עצמנו וביתנו, ממיינים, תורמים, זורקים, משפצים, משדרגים, מדייקים ומתמלאים. אפילו הנשימה שלנו עמוקה יותר. מאין נסיון לאחוז בכל הבשמים המטהרים הממלאים את האוויר המדוייק כל כך בטמפרטורה שלו.  נראה שהכל  מדוייק בזמן זה של השנה.

אנו שמחים לחדש ולהתחדש במגוון פעילויות מוזיקליות ובחנות כלי נגינה יחודיים.

בחנות זו ניתן לרכוש מגוון כלי נגינה בעלי אופי תירפויטי: קערות טיבטיות, פעמוני אוברטון, טינג שה, כלי נגינה לשירה ואוברטונים, קולנים וכלי נגינה ללימוד עצמי לילדים וכמובן דיסקים. בהזמנות עד סוף המימונה המשלוח חינם!!! כנסו עכשיו לאתר החדש www.healingsoundshop.com

אנחנו שמחים מאד לספר על סדנת קולנים  חדשה וייחודית שתיערך ב- 10 למאי , במרגז הארץ. קורס הקולנים מיועד לכל מי שרוצה להשתמש בצלילים ותדרים ככלי לריפוי. בקורס נלמד להשתמש בקולנים כטיפול שלם וגם לשלבם בשיטות טיפול אחרות.

סדנאות נוספות ומופעים שצפויים לנו בקרוב:

קורס קערות טיבטיות א’+ב’ בהררית. סדנה לימודית-חוויתית למטפלים ולכל מי שהקערות קוראות לו.

כל הפרטים בהמשך…

נשמח לראותכם!  smiley


חדש!!

     

******ניתן לרכוש סט שלם של קולנים****** הסט כולל 7 קולנים מקוש ותיק לקולנים.

ניתן לרכוש גם קולנים בודדים.


למעוניינים – מוזמנים להגיע לטיפול בצליל בהררית – בבית של שיר.
המופעים לקבוצות בהררית הורחבו וניתן לקיים מפגשים עד מאה משתתפים.
אפשר גם לרכוש קערות טיבטיות, פעמונים טיבטים, ודיסקים. ניתן להגיע אליו – על פי תיאום מראש, לרכישה והתאמת סט או במשלוח דואר.

פירוט על כל הסדנאות ניתן למצוא באתר ובקישורים המצורפים.

לפרטים נוספים והרשמה –

שיר 0507933813

046778806

sheer_el@yahoo.com

איפה ומתי?
קורס קולנים – שלב א’ – חדש!10.5.13 יום שישי, בין השעות 9:30-15:30במרכז הארץ
קורס קערות טיבטיות

שלב א’6.4.13 יום שבת, בין השעות 10:00-16:30

בהרריתקורס קערות טיבטיות

שלב ב’

11.5.13, יום שבת, בין השעות 10:00-16:30 בהרריתמעגל שירה מקודשת עם תום הולצמן23 למרץ בכיפת השמים, בית קשתמופע Live Meditation23 למרץבכיפת השמים בשעה 14:00

בית קשתצלילים מספרים לכל המשפחהגן לאומי “עין אפק”

28 למרץ. 30 למרץ. מ 11:00-15:00כל שעה עגולה

“טחנת הנזירים” בנחל ציפורי ב 27 למרץ. חמישה מופעים רצוף.פסטיבל זורבהמופע “אמריטה” יחד עם עידן המאירי, שלמה עוז ואבי אגבבה.

סדנת שירת צלילים עיליים

סדנת “צלילים בחשיכה” יחד עם עומר גונן האלה

לקריאה נוספת, צפייה בקטעים והאזנה למוזיקה, היכנסו לאתר הבית. www.sheerel.com

חפשו אותנו גם בדף האוהדים החדש ב facebook עידכונים שוטפים, קטעי יוטיוב מוזיקה מדהימה של אומנים שונים מרחבי העולם.

פירוט על הסדנאות השונות:

קורס קולנים – סדנה חדשה!

קורס הקולנים מיועד לכל מי שרוצה להשתמש בצלילים ותדרים ככלי לריפוי.

בשיטת הטיפול “קול וצליל” ובקורס זה, חלק מהקולנים הם בשימוש מרחבי, כלומר ללא מגע עם הגוף וחלק מהקולנים במגע ישיר בעיקר על העצמות.

הטיפול בקולנים משתלב בצורה מושלמת עם כלי נגינה נוספים בעיקר קערות טיבטיות,גונגים,שירת אוברטונים  ושירה טונלית.

קורס קערות טיבטיות

סדנת קערות טיבטיות – חלק א’

סדנה ראשונית לטיפול , נגינה ותהודה בקערות טיבטיות , פעמונים העשויים משבע מתכות שונות, המיועדים לריפוי, תפילה ומדיטציה. בכוחו של הרטט העולה מהקערות להשפיע בכל הרמות פיזית רגשית מנטאלית ורוחנית. בסדנה זו נלמד: * חוויית הקערות מהצד המרפא והאומנותי * בחירת סט קערות לטיפול * נלמד כיצד לבחור את הקערה המתאימה לכל אדם. * יסודות הטיפול * סגולתן של הקערות במדיטציה. * האזנה וחוויית ההרמוניה * סגולות הריפוי במוזיקה וניגון הלב.

קערות טיבטיות – סדנת מתקדמים-חלק ב’

סדנת המשך זו משכללת את היכולת ומעניקה התמחות בטיפול באמצעות קערות טיבטיות. בין הנושאים הנלמדים: * העמקת ההתנסות בעבודת טיפול * יישום שלבי הטיפול*הרחבת נושא ההרמוניה ככלי מרכזי בטיפול * פיתוח ההקשבה להרמוניה * טיפול כולל בסט הרמוני * טיהור ואיזון אנרגטי * קערות בס * קערות סריקה

למי מיועדת הסדנה?סדנה זו מיועדת אך ורק למי שהיה בסדנת קערות טיבטיות (ע”י שיר סופר) א או בקורס קול וצליל א.מיועדת אלו המבקשים להתמחות בטיפול בצליל באמצעות קערות טיבטיות. מיועדת למטפלים ומורים לשיטות התפתחות שונות המבקשים לשלב בשיטתם טיפול מעמיק בקערות טיבטיות.

מומלץ להגיע לסדנה עם סט קערות. ניתן לרכוש קערות במקום.

הטיפול בקערות טיבטיות הינו חלק משיטת טיפול “קול וצליל”,

אשר פותחה ע”י שיר סופר.

הסדנאות מוגבלות במספר משתתפים על מנת להעניק לכל אחד יחס והקשבה מלאה. יש להרשם מראש.


מפרגנים:

פסטיבל זורבה

5 ימים של אהבה, מוזיקה ומודעות  28.3-1.4

פסטיבל זורבה הפועם זו השנה האחת עשרה ב”אשרם במדבר”, מזמין אתכם לחוויה איכותית שהיא כולה זכות לאהבה, למדיטציה, לשמחת חיים ולמפגשים עם אנשים יפים בדיוק כמותכם. בפסח הקרוב נחגוג את החירות לחיות את החיים במלוא עוצמתם והפעם הזורבה בסימן המזרח פוגש את המערב. בנוסף לסדנאות המשובחות תיבלנו את הסשנים וההופעות לכאלה שהן מובילות את השבט למפגש. הזורבה הוא פסטיבל בו חגיגת החיים המודעת היא אחד המאפיינים המרכזיים של הפסטיבל המשובח הזה. אנחנו ב”אשרם במדבר” מזמינים אתכם לבית שלנו, לקבל הזדמנות חד פעמית לעוף על החיים דרך עולם מגוון של סדנאות: מדיטציה, תרפיה, יוגה, תנועה, תיאטרון, הרצאות, ריקוד, אינטימיות ועוד ועוד. כל אלה מונחים ע”י המורים המובילים בארץ (ואורחים מחו”ל).

 

 


מומלץ מאוד!!!!!

ד”ר גבריאל קזנס מגיע שוב לישראל. 9 ימים של קפיצת מדרגה. התחדשות לגוף ולנשמה. 20-28 למאי

הייתה לי חוויה מאוד מיוחדת. הרגשתי שאני מתאזן ומחדש בתוכי את  מעיין היצירה. להתחדש בידיים המקצועיות ביותר, באירוח מפנק באווירה של קדושה ומוזיקה מדהימה, שאני שמח לקחת בה שוב חלק.” שיר סופר

                     

 

 

 

 

בברכת חג אביב שמח ומלא בצלילים מרפאים!

heart

 

חג שמח יש אתר חדש  לחנות-http://www.healingsoundshop.com/

http://www.slng.co.il/DynamicHtml/Newsletter.aspx?MsgInfoGuid=e98baf8e-f053-41bd-8a7d-de12d2cac31f
ברוכים הבאים לחדשות האתר של שיר סופר     www.sheerel.com

  

שלום וברכה,

זהו. 2012 מאחורינו. כמה דיברנו, חששנו, חיכינו, וגם קצת התעייפנו מהנבואות ומהמעבר הזה לשנה חדשה. אבל הנה היא כאן!

יש הרגשה של מיכל נקי וחדש שרק מחכה להתמלא בכל הדברים הנפלאים שנעשה בשנה הזו. הכל תלוי בנו – אז כדאי שנמלא אותו באהבה, בצמיחה, בלמידה ובצלילים שעושים לנו טוב . 

גם מרכז ‘קול וצליל’ בסימן התחדשות ואנחנו שמחים מאד לספר על סדנת קולנים  חדשה וייחודית שתיערך ב- 22/2 וב- 1/3 ב’גאלה’,בכפר הירוק. קורס הקולנים מיועד לכל מי שרוצה להשתמש בצלילים ותדרים ככלי לריפוי. בקורס נלמד להשתמש בקולנים כטיפול שלם וגם לשלבם בשיטות טיפול אחרות. 

סדנאות נוספות ומופעים שצפויים לנו בקרוב:  

קורס קערות טיבטיות א’+ב’ ב’ראגה’ פרדס חנה . סדנה לימודית-חוויתית למטפלים ולכל מי שהקערות ‘מדברות ושרות’ אליו. 

תיקון הקליפות – קהילת הלב מזמינה אתכם לסדנת עומק אשר תשחזר את תיקון ט”ו בשבט הקבלי בתהליך של התקפלות הקליפות במפגש עם העצמי במסע אל שורש הנשמה. ט”ו בשבט, מוצאי שבת 26.01.2013. משמונה בערב ועד חצות הלילה. בהשתתפות שיר סופר, הרב אור זוהר והרבה גילה קן. 

קונצרט וסווטלודג’ – ערב מיוחד -המשלב קונצרט צלילים עיליים קערות טיבטיות, כלי מיתר, טיהור בצליל וסווטלודג’  עם איל קופליס ושיר סופר

צלילים במערה – שיר סופר במופע לכל המשפחה במערות בית גוברין במהלך חודש ינואר ימי שבת בכל שבת יערכו 3 מופעים ברצף. שיר סופר- גונגים, מסור יער ,כלי מיתר,שירת צלילים עיליים,כלי נשיפה ,קערות טיבטיות, מופע בשיתוף הקהל

כל הפרטים בהמשך…

נשמח לראותכם!  smiley


חדש!!

******ניתן לרכוש סט שלם של קולנים****** הסט כולל 7 קולנים מקוש ותיק לקולנים.

ניתן לרכוש גם קולנים בודדים.


למעוניינים – מוזמנים להגיע לטיפול בצליל בהררית – בבית של שיר.
המופעים לקבוצות בהררית הורחבו וניתן לקיים מפגשים עד מאה משתתפים.
אפשר גם לרכוש קערות טיבטיות, פעמונים טיבטים, ודיסקים. ניתן להגיע אליו – על פי תיאום מראש, לרכישה והתאמת סט או במשלוח דואר.

פירוט על כל הסדנאות ניתן למצוא באתר ובקישורים המצורפים.

לפרטים נוספים והרשמה –

אליה 050-2895673

elaya528@gmail.com

איפה ומתי?
קורס קולנים – שלב א’ – חדש!22.2.13 יום שישי, בין השעות 9:00-15:00ב’גאלה’ , הכפר הירוק
קורס קולנים – שלב ב’ – חדש! 1.3.13 יום שישי, בין השעות 9:00-15:00ב’גאלה’ , הכפר הירוק
 קורס קערות טיבטיות

שלב א’ 12.2.13 יום שלישי, בין השעות 9:30-15:30

ב’ראגה‘, פרדס חנהקורס קערות טיבטיות

שלב ב’

20.2.13, יום רביעי, בין השעות 9:30-15:30

ב’ראגה‘, פרדס חנה

תיקון הקליפות

 

סדנת עומק בט”ו בשבט26.1.13 – יום שבת  ב- 20:00,

בקהילת הלב – בית צוקר, תל-אביבקונצרט וסווטלודג’7/2/13  בשעה 19:00

בגן יאשיהצלילים במערה –

מופע לכל המשפחהמערות בית גוברין –

ימי שבת בינואר 12,19,26

קבלת שבת ומעגל שירה

מקודשת עם תום הולצמן ושיר סופרגן יאשיה 25/1

בשעה 19:00

להרשמה ופרטים על סדנאות אלה- 050-2895673 אליה או במייל elaya528@gmail.com

לקריאה נוספת, צפייה בקטעים והאזנה למוזיקה, היכנסו לאתר הבית.www.sheerel.com

חפשו אותנו גם בדף האוהדים החדש ב facebook  עידכונים שוטפים, קטעי יוטיוב מוזיקה מדהימה של אומנים שונים מרחבי העולם.

פירוט על הסדנאות השונות:

קורס קולנים – סדנה חדשה!

קורס הקולנים מיועד לכל מי שרוצה להשתמש בצלילים ותדרים ככלי לריפוי.

בשיטת הטיפול “קול וצליל” ובקורס זה, חלק מהקולנים הם בשימוש מרחבי, כלומר ללא מגע עם הגוף וחלק מהקולנים במגע ישיר בעיקר על העצמות.

הטיפול בקולנים משתלב בצורה מושלמת עם כלי נגינה נוספים בעיקר קערות טיבטיות,גונגים,שירת אוברטונים  ושירה טונלית.

קורס קערות טיבטיות

סדנת קערות טיבטיות – חלק א’

סדנה ראשונית לטיפול , נגינה ותהודה בקערות טיבטיות , פעמונים העשויים משבע מתכות שונות, המיועדים לריפוי, תפילה ומדיטציה. בכוחו של הרטט העולה מהקערות להשפיע בכל הרמות פיזית רגשית מנטאלית ורוחנית. בסדנה זו נלמד: * חוויית הקערות מהצד המרפא והאומנותי * בחירת סט קערות לטיפול * נלמד כיצד לבחור את הקערה המתאימה לכל אדם. * יסודות הטיפול * סגולתן של הקערות במדיטציה. * האזנה וחוויית ההרמוניה * סגולות הריפוי במוזיקה וניגון הלב.

קערות טיבטיות – סדנת מתקדמים-חלק ב’

סדנת המשך זו משכללת את היכולת ומעניקה התמחות בטיפול באמצעות קערות טיבטיות. בין הנושאים הנלמדים: * העמקת ההתנסות בעבודת טיפול * יישום שלבי הטיפול*הרחבת נושא ההרמוניה ככלי מרכזי בטיפול * פיתוח ההקשבה להרמוניה * טיפול כולל בסט הרמוני * טיהור ואיזון אנרגטי * קערות בס * קערות סריקה

למי מיועדת הסדנה?סדנה זו מיועדת אך ורק למי שהיה בסדנת קערות טיבטיות (ע”י שיר סופר) א או בקורס קול וצליל א.מיועדת אלו המבקשים להתמחות בטיפול בצליל באמצעות קערות טיבטיות. מיועדת למטפלים ומורים לשיטות התפתחות שונות המבקשים לשלב בשיטתם טיפול מעמיק בקערות טיבטיות.

מומלץ להגיע לסדנה עם סט קערות. ניתן לרכוש קערות במקום.

הטיפול בקערות טיבטיות הינו חלק משיטת טיפול “קול וצליל”,

אשר פותחה ע”י שיר סופר.

הסדנאות מוגבלות במספר משתתפים על מנת להעניק לכל אחד יחס והקשבה מלאה. יש להרשם מראש.


מפרגנים:

סדנת ניקוי וטיהור רעלים מהגוף – Bodyflow  –

  מטרת הסדנה היא לנקז רעלים מכל רקמות הגוף על-ידי ניהול   נכון  וטיהור עמוק של מערכת העיכול, להזין את הגוף, לפתוח את  זרימת האנרגיה שלו על מנת לחוות חיות מוגברת בגוף, רגיעה ושלווה. במהלך סדנה בת 4 ימים מלאים ניתן לחולל שינוי מהותי בתחושת העירנות , הבריאות  הפיזית, החיוניות הרגשית והנפשית .  על המנחה: שלמה דהרמה הינו בעל ידע וניסיון רב שנים, אשר חקר ופיתח ניקוי המטפל בדרך ייחודית בכל ההיבטים: הפיזי, הרגשי והרוחני.

http://www.bodyflow.co.il

הסדנה הקרובה תיערך ב’מרכז סאנסה’ – חוף פולג

בין התאריכים  6-10 לפברואר

לפרטים והרשמה – אליה 050-2895673 

bodyflow2012@gmail.com


פסטיבל נומיינד ים המלח

פסטיבל אביב- 14-16 במרץ

חגיגה של 3 ימים לחוף ים המלח – ריקוד, יוגה, מדיטציה וסדנאות מודעות ובריאות, מסיבות וסדנאות עם מיטב המורים מישראל במלון “צל הרים”         ומלון “ליאונרדו אין” בים המלח.

שיר סופר ינחה סדנת צלילים מרפאים וסדנאות אוברטונים.

מחיר: במכירה מוקדמת עד ה- 21 לינואר –

                                               965 ש”ח לאדם בחדר זוגי כולל כניסה לפסטיבל וחצי פנסיון                      

              אליה 050-2895673

    לפרטים נוספים – אתר נומיינד


 נהורא בתנועה -3.2.13 ב’אור הגנוז’ 

קורס מדריכות ליוגה לילדים והגיל הרך. חוויה מיוחדת בקורס הראשון מסוגו לנשים בלבד, באווירה של קדושה ובאור היהדות.  הקורס מיועד למורות ליוגה (אבל לא רק…) הרוצות לעסוק ביוגה באופן משמעותי ביום יום ולכל מי שחולקת אהבה לילדים! בקורס נלמד איך ללמד את הילדים, כבר מגיל שנתיים, להתחבר למרכזם הפנימי, לאור ולחיוך שבלב.

 לפרטים והרשמה – 052-7655062 / 04-9005701

לפרטים נוספים – אתר אילמה

 


oshointensiv:

אושו אינטנסיב  – 24-26 לינואר

  מחנה מדיטציות אושו, הוא אירוע המתקיים בכל רחבי העולם, בו     המשתתפים מוזמנים לחוות באופן פעיל את איכות המדיטציות האקטיביות, אשר המורה אושו הביא לעולם.

איש חכם אמר פעם: “הכמות והדרך שבה אתה נושם זו הכמות והדרך      שבא אתה חיי את חייך .” אשרם במדבר מזמין אתכם לחיות.

                       לפרטים והרשמה –

052-4483242

  אתר אשרם במדבר


יוגה, תנועה ומדיטציה: 

                       סופ”ש יוגה ומדיטציה   24-26 בינואר

אנחנו באשרם במדבר יודעים שלקחת פסק זמן, סופ”ש של התרעננות מחיי היום יום, זה  עניין הכרחי. לעיתים נחמד להגיע למדבר, ולאשרם בפרט, גם ללא התחייבות לפעילות אינטנסיבית, אך בכל זאת לעבור משהו עם משמעות רוחנית והתפתחותית. השקט האינסופי, אורח החיים הבריא, אויר המדבר, התרגולים השונים ותשומת הלב לגוף ולנשמה הן מתנות נפלאות אותן אנו יכולים להעניק לעצמינו בסוף שבוע אחד, ללא התחייבות של סדנא אלא התחייבות של האני לעצמי – התחייבות של חופשה מודעת, בריאה ועמוקה.

לפרטים:      052-4483242

לפרטים נוספים – אתר  אשרם במדבר


 

בברכת שנה טובה ומלאה בצלילים מרפאים!

heart

 

חג האור בפתח, זמן של התכנסויות משפחתיות והפצת האור הגדול שבתוכנו.

זוהי הזדמנות מופלאה למפגשים של לבבות ומוזיקה.

בחודש הקודם היו לנו שתי סדנאות מוצלחות ומקסימות של לימוד נגינה וטיפול

בקערות טיבטיות. שמחנו לראות את הרצינות וההתלהבות של המשתתפים

ואנחנו מאחלים להם הרבה ריפוי ושמחה מהנגינה והטיפול בקערות. yes

כולנו יצאנו עם טעם של עוד ואנחנו שמחים לספר על סדנה חדשה מבית – “קול וצליל” סדנת קולנים שתיערך ב- 18 וב- 25 לינואר ב’גאלה’, בכפר הירוק.

סדנאות נוספות ומופעים שצפויים לנו בקרוב:

*סדנת ללימוד שירת צלילים עיליים – אוברטונים שתיערך אף היא ב’גאלה’,

וקורס קערות טיבטיות א’+ב’ בנוסף להופעות קסומות. כל הפרטים בהמשך

******ניתן לרכוש סט שלם של קולנים****** הסט כולל 7 קולנים מקוש ותיק לקולנים.

ניתן לרכוש גם קולנים בודדים.


למעוניינים – מוזמנים להגיע לטיפול בצליל בהררית – בבית של שיר.
המופעים לקבוצות בהררית הורחבו וניתן לקיים מפגשים עד מאה משתתפים.
אפשר גם לרכוש קערות טיבטיות, פעמונים טיבטים, ודיסקים. ניתן להגיע אליו – על פי תיאום מראש, לרכישה והתאמת סט או במשלוח דואר.

פירוט על כל הסדנאות ניתן למצוא באתר ובקישורים המצורפים.

לפרטים נוספים והרשמה –

אליה 050-2895673

סדנת צלילים עיליים – אוברטונים

26/12 יום רביעי, בין השעות 10:00-16:00

ב’גאלה’ , הכפר הירוקקורס קולנים – שלב א’ – חדש!18.1.13 יום שישי, בין השעות 9:00-15:00ב’גאלה’ , הכפר הירוקקורס קולנים – שלב ב’ – חדש!25.1.13 יום שישי, בין השעות 9:00-15:00

ב’גאלה’ , הכפר הירוק

קורס קערות טיבטיות– שלב א’12.2.13 יום שלישי, בין השעות 9:30-15:30

ב’ראגה‘, פרדס חנה

קורס קערות טיבטיות

שלב ב’

 

20.2.13, יום רביעי, בין השעות 9:30-15:30

ב’ראגה‘, פרדס חנה

שיר סופר במופע צלילים מרפאים

בכנס רב עוצמה

12.12.12 –

אולם “מופ”ת – רח’ שושנה פרנסיץ 15 ת”א

מופע ‘יונק הדבש’

בפסטיבל הציפורים

פסטיבל ציפורים-גן לאומי עין אפק

ב- 15 לדצמבר – 4 מופעים

 

צלילים במערה

מופע לכל המשפחה

מערות בית גוברין –

ימי שבת בינואר 5,12,19,26

להרשמה ופרטים על סדנאות אלה- 050-2895673 אליה או במייל elaya528@gmail.com

לקריאה נוספת, צפייה בקטעים והאזנה למוזיקה, היכנסו לאתר הבית. www.sheerel.com

חפשו אותנו גם בדף האוהדים החדש ב facebook עידכונים שוטפים, קטעי יוטיוב מוזיקה מדהימה של אומנים שונים מרחבי העולם.

פירוט על הסדנאות השונות:

סדנת צלילים עיליים – אוברטונים

סדנת שירת צלילים עיליים (overtones) עוסקת ביכולתו המפתיעה של הקול האנושי להפיק בו-זמנית שני צלילים ויותר. שירת הצלילים העיליים היא שירה עתיקה שמקורה במונגוליה וטיבט.אנשי דת ומרפאים עממיים משתמשים בה לפולחן ולריפוי. מה זה צליל עילי?

הצליל העילי (אוברטון) הוא הנשמה והמהות של הצליל . על ידי הקשבה לצליל הזה והכרות עמו, אנו מעמיקים ומחדדים את העומק הרגשי והחושי שלנו. הקול האנושי היא מתנה שניתנה לכולנו, חווית גילוי קולנו תוך הפקת האוברטונים משמעה גילוי עצמנו וניצול הפוטנציאל שלנו. שילוב שירת האוברטונים היא חלק חשוב ובלתי נפרד בתרפייה במוזיקה ותורמת להעמקת הטיפול. צלילים אלה משמשים כלי ייחודי באומנות קולית ומעשירים את ההבנה המוזיקאלית. ביכולתם של הצלילים העיליים להשפיע בכל הרמות, הקול נהפך לכלי נגינה המכוון לריפוי ויצירה.
קורס קולנים – סדנה חדשה!

קורס הקולנים מיועד לכל מי שרוצה להשתמש בצלילים ותדרים ככלי לריפוי.

בשיטת הטיפול “קול וצליל” ובקורס זה, חלק מהקולנים הם בשימוש מרחבי, כלומר ללא מגע עם הגוף וחלק מהקולנים במגע ישיר בעיקר על העצמות.

הטיפול בקולנים משתלב בצורה מושלמת עם כלי נגינה נוספים בעיקר קערות טיבטיות,גונגים,שירת אוברטונים  ושירה טונלית.

elaya528@gmail.com

קורס קערות טיבטיות

סדנת קערות טיבטיות – חלק א’

סדנה ראשונית לטיפול , נגינה ותהודה בקערות טיבטיות , פעמונים העשויים משבע מתכות שונות, המיועדים לריפוי, תפילה ומדיטציה. בכוחו של הרטט העולה מהקערות להשפיע בכל הרמות פיזית רגשית מנטאלית ורוחנית. בסדנה זו נלמד: * חוויית הקערות מהצד המרפא והאומנותי * בחירת סט קערות לטיפול * נלמד כיצד לבחור את הקערה המתאימה לכל אדם. * יסודות הטיפול * סגולתן של הקערות במדיטציה. * האזנה וחוויית ההרמוניה * סגולות הריפוי במוזיקה וניגון הלב.

קערות טיבטיות – סדנת מתקדמים-חלק ב’

סדנת המשך זו משכללת את היכולת ומעניקה התמחות בטיפול באמצעות קערות טיבטיות. בין הנושאים הנלמדים: * העמקת ההתנסות בעבודת טיפול * יישום שלבי הטיפול*הרחבת נושא ההרמוניה ככלי מרכזי בטיפול * פיתוח ההקשבה להרמוניה * טיפול כולל בסט הרמוני * טיהור ואיזון אנרגטי * קערות בס * קערות סריקה

למי מיועדת הסדנה?סדנה זו מיועדת אך ורק למי שהיה בסדנת קערות טיבטיות (ע”י שיר סופר) א או בקורס קול וצליל א.מיועדת אלו המבקשים להתמחות בטיפול בצליל באמצעות קערות טיבטיות. מיועדת למטפלים ומורים לשיטות התפתחות שונות המבקשים לשלב בשיטתם טיפול מעמיק בקערות טיבטיות.

מומלץ להגיע לסדנה עם סט קערות. ניתן לרכוש קערות במקום.

הטיפול בקערות טיבטיות הינו חלק משיטת טיפול “קול וצליל”,

אשר פותחה ע”י שיר סופר.

הסדנאות מוגבלות במספר משתתפים על מנת להעניק לכל אחד יחס והקשבה מלאה. יש להרשם מראש

סדנאות

סדנת צלילים עיליים- יום רביעי ,26 לדצמבר–בגאלה בכפר הירוק  10:0016:00

סדנת קערות טיבטיות א- יום שלישי 12 לפבואר 9:30-15:30 בראגה פרדס חנה

חלק-ב- 20 לפבואר  9:30- 15:30 יום רביעי

קורס קולנים–חלק א 18,2  9:00-15:00 יום שישי

חלק ב-25,2 -9:00-15:00

מופעים

12 לדצמבר הנבואה באולם “מופת”, שושנה פרנסיץ 15 ת”א

15 לדצמבר -פסטיבל ציפורים-גן לאומי עין אפק-4 מופעים

מופעים במערות בית גוברין-בינואר בימי שבת 5,12,19,26

מה1 לדצמבר ניתן לרכוש קולנים לטיפול

מכירת קולנים-קולנים לריפוי

הקולנים הם כלי נגינה העשוי מאלומניום ,דומה  למזלג  בעל תדר ורטט ברור ומדויק  עם תהודה גדולה ,השימוש בקולנים מגוון ביותר וניתן להשתמש  בקולנים שונים למטרות שונות ,בסט זה 7 קולנים  ניתן לרכוש גם חלק מהסט

 

קערות טיבטיות משלוח חדש

משלוח חדש של קערות טיבטיות הגיע אפשר להזמין בטלפון 046778806